Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  93,60 zł , zmiana od tamtej pory: -3,85%

Dostałem odp ze spółki odnośnie dywidendy....

Zgłoś do moderatora
...że, cytuję: "Ostateczną decyzję dotyczącą podziału zysku za rok obrotowy 2020 podejmie Zwyczajne Walne Zgromadzenie Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A., po uprzedniej opinii Rady Nadzorczej." To co wcześniej pisałem, że może jeszcze będzie decyzja o drobnej dywidendzie. Szczegóły zostaną przekazane w raporcie bieżącym dot. uchwał i będą opublikowane. Odpowiedź dostałem na drugi dzień od wysłanego zapytania. Kontakt nie jest zły, pozytywnie. Czekamy. Pozdrawiam. Dywidendowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 90,00 2021-08-05 13:08:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.