Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,00%

Doradcy24 - D24 - co bedzie po RESPLICIE - NIE dla resplitu

Zgłoś do moderatora
Prosze popatrzec na wykresy SEN czy FON

link

Kurs Seriniusa spadl z mniej wiecej 8,30zl na 1.8zl czyli spadek o 78%  - pytam czy STAC was na to ?

link

W przypadku FON jest pokazany tylko resplit 16:1 kiedy to akcje wszystkich spolek (bylo ich chyba 5) laczono i scalano a potem byl resplit.
Przed tym czego na wykresie nie widac: kurs FON byl 1gr, zrobiono resplit 50:1 i co zrobil kurs ano SPADL z tych 50gr do 1gr na nowo po czym polaczyli FON z innymi spolkami i byl ten resplit 16:1

sprawa odnosnie resplitu jest w sadzie i jezeli jeden z tych co to oprotestowal wygra to ocali wam tylki, nastepnym razem radze wybrac sie na walne i to oprotestowywac i sie nie zgadzac wlacznie z uczestnictwem w sprawie sadowej bo innaczej wydymaja was bez mydla i za darmo, wykleicie sobie potem lazienki tym drogim papierem toaletowym

jezeli kurs nie urosnie to radze NIE KUPOWAC akcji z PP - po 1gr mozecie sobie na rynku kupic, po co kredytowac niepewny biznes, niech albo prezesi skupia akcje do 8-10gr i pokaza ze im tez zalezy albo niech wyciagaja kase z wlasnej kieszeni na emisje i kredytuja znowu spolke co ma 12mln straty, jak sie biznes powiedzie to prezesi dostana wiecej dywidendy z zysku, moze nawet z tego w 2016 roku

NIE KUPOWAC AKCJI z PP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 0,00% 1,10 2022-08-18 11:17:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.