Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,35 zł , zmiana od tamtej pory: -45,32%
Boże święty... człowieku... siedziałeś jak nie powiem kto na walorze, który przyniósł blisko 0,5mld straty w 2 lata, zarząd jest upośledzony i się dziwiłeś dlaczego kurs spada... przy tym pisząc o spiskach, spółdzielniach oraz o kasujących posty moderatorach forum.

I Ty chcesz krytykować ludzi, którzy siedzą na walorze z rączkami pod tyłkiem, który od roku podaje tylko dobre informacje, przebija wszystkie prognozy a rekomendacje obecne to pomiędzy 40-70zł

Zaiste ciekawy jest ten świat XD


A jak zasugerowałeś walor to zleciał z 3,6 do 2,6 bodaj... teraz się chwalisz (nikt nie wie po co) że udało Ci się 20% zrobić od dołka. Zapewniam Ciebie - tutaj każdy ma akcje innych spółek i obraca nim i zapewniam Ciebie, że zarabia (zrobienie 20-30% na jakimś walorze to nie jest problem przy kapitale 10k PLN bo łatwo wyjść i wejść) Dużo trudniej zarobić 50-100% kiedy na walorze masz 200-500k bo wtedy każdy Twój ruch zaburza kurs.

Tylko to jest forum ASBISu. I piszemy o tym walorze. Głownie ludzie posiadający akcje i mające dość dużą wiedzę o tej spółce. I naprawdę zachodzimy w głowę po co ktoś nie mający akcji oraz dysponujący mniej niż średnią wiedzą o walorze stara się wszystkim coś udowodnić (szczególnie, że jego argumenty w nawiązaniu do tego co napisałem w pierwszym akapicie wydają się być bardziej niż śmieszne)

To był mój ostatni komentarz co do Twojej osoby. A jeżeli chcesz dalej komentować to najwyżej złamiesz mi karierę... jak zrobił to @trzyd XDTreści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,33% 12,22 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.