Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,31 zł , zmiana od tamtej pory: -5,84%

Domek z kart i kilku bidnych spekulantów plus naganiacze ..buhahaha

Czy ktoś zadał sobie trud by zweryfikować  , to co pisali naganiacze jaki to potentat kupił akcje Resbudu ???? Jak sądzę nikt , bo w żadnym post’cie tego nie widziałem .
Otóż firemka  AP Energobau OU została założona ………………….2018/10/30  .....................................buhahahah GIGANT NA ŚWIATOWĄ SKALĘ ………………buahhaha , z  siedzibą przez drzwi ze spółeczką Patrowicza ………………………………………..buhahahah ………………………a spróbujcie znaleźć ich stronę internetową …………..buhahaha …jakieś  dane typu telefon …………czym się zajmują …………………….buhahaha …………..gdzie mają swoje oddziały , filie itp. ……………….buahhahaha . Czy można u nich zamówić węgiel ? , urządzenia budowlane ? , artykuły spożywcze …………………..buhahahahaha
No to podaję Wam namiary na potentata , może sami macie firmy które będą z nim kooperować ………… buhahahah
https://lei.info/54930076GL1HNKFQ0F89

Są tacy  którzy pisali o mnie naganiacz ( naganiacz na spadki ).  Nie rozróżniają co to jest naganianie od tego co to PRZESTRZEGANIE !!!!!
Ale mnie to nie uraża , nawet rozumiem tych co tak piszą . Skoro posiadają akcje , to w ich interesie jest by szły w górę .  Niestety już wtopili w to bagno. Rzecz w tym , że  nie zależy mi na opinii a na tym by oszuści nie golili naiwnych !!!!
Cieszy mnie to , że na forum coraz więcej osób rozumie to i podziela mój pogląd
Jak nie będzie naiwnych , którzy dostarczą kapitał z zewnątrz , który będzie podbijał cenę , to po dwóch trzech tygodniach zmówieni się zniechęcą do sztucznej podbitki . Jak po tylu latach i tylu tygodniach zaczynają podbijać przez tydzień , dwa i do tego wypuszczą te swoje pachołki z tekstami hossa , król wraca itd. , to łatwo wywołać euforię .
ALE CZY W FIRMIE LUB JEJ OTOCZENIU COŚ SIĘ ZMIENIŁO ŻEBY BYŁY RACJONALNE PODSTAWY DO KUPOWANIA „PUSTEGO PAPIERU „ ???? NIE . Te wszystkie papierowe przejmowanie jednej fikcyjnej spółeczki przez drugą , komunikaty , zwołania Walnego , ma tylko zmylić inwestorów .

ONI GRAJĄ NA PSYCHOLOGII !!!! BO …………………..NIC INNEGO NIE POTRAFIĄ . Udowodnili to sami przez kolejnych kilka lat , a zarząd i właściciel będzie ten sam a co gorsza to jedna rodzina !!!!!!
 Trochę podbitki i już innym się wydaje , że ja naganiałem na spadki . A skoro dzieje się inaczej to teraz będzie hossa !!!!!!!!
ONI GRAJĄ NA PSYCHOLOGII !!!! - SPRZEDAJĄ WAM MARZENIA ŻE TERAZ BĘDZIE JUŻ INACZEJ .  I wciągają kolejnych

Jak widzą , że ludzie się nie nabierają , to sami przestają pompować - no bo jeśli do tej pory nowi nie kupili , to tym bardziej nie wejdą po wyższej cenie !!!!!

To przykre,  ale posiadacze akcji nie wyjdą na swoje jeśli nowi nie wdepną w to g. jeszcze głębiej niż Ci pierwsi .
De facto zmówieni robią tak , że posiadacze i tak nie wyjdą na swoje a tylko zostaną ogoleni kolejni nowi .
Zyskają tylko zmówieni ustawiający zlecenia.
Zmówieni dostali zadyszki - brak nowych naiwnych . Radzę uważać !!!!
Dnia 2019-07-29 o godz. 19:27 ~Jak napisał(a): ~Jak [188.146.56.*]
> IP 31.183.174.* naganiacz na spadki a ile dostajesz ? strasz dalej a czas pokaże co z tego wyjdzie !!!! Radzę uważać !!!! na wszystkich naganiaczy w obie strony.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnia 2019-07-29 o godz. 18:52 ~Jutek napisał(a):
> Korekta techniczna

Dobre , ale chyba do odwoałania ???? buhahahah Dokładasz coś do "rozruszania " interesu ??? buhahah 
Obracajcie se za pare złotych tymi grosikami buhahahahah , nie robi to na nikim wrażenia ........buhahhahahah 
Już po sztucznej euforii!!!!! buhhahaha 
Brak kapitału z ulicy , który miałby ciągnąć spóleczkę i obrociki cieniuteńskie...............

Słusznie na forum pytają 

Dnia 2019-07-26 o godz. 11:28 ~iq napisał(a):
> Wie ktoś? "To ile ta spółka zatrudnia pracowników - (bez Rady Nadzorczej) ?

Na czym ma być zarobek , na obrocie papierkami ???? buhahha , na wymianie papierków między spółeczkami które same też istnieją na papierze ???? buhahahahahahaha 
Obracajcie se za pare złotych tymi grosikami buhahahahah , nie robi to na nikim wrażenia ........buhahhahahah

-----------------------------------------------------------------------------------
Dnia 2019-07-29 o godz. 19:27 ~Jak napisał(a): ~Jak [188.146.56.*]
> IP 31.183.174.* naganiacz na spadki a ile dostajesz ? strasz dalej a czas pokaże co z tego wyjdzie !!!! Radzę uważać !!!! na wszystkich naganiaczy w obie strony.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
„ strasz dalej a czas pokaże co z tego wyjdzie !!!!
Oczywiście , że czas pokaże co z tego wyjdzie !!!!
To kwestia czy znajdą się nowi naiwni czy nie !!!!!!!!
 ~Jak [188.146.56.*] , jakbyś mógł napisać jeszcze coś mniej oczywistego ( zawsze i wszystko , nie tylko na giełdzie , weryfikuje czas) a bardziej merytorycznego
Z ciekawością , przeczytam twoje postrzeganie realnej sytuacji
laptopatrowicza

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 3,57% 0,29 2020-04-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.