Forum Giełda +Dodaj wątek

Dom Development - dywidenda oraz analiza spółki

Zgłoś do moderatora
Na wykresie miesięcznym mamy w ostatniej fazie tendencję wzrostową, można dość dokładnie wyznaczyć linię trendu oraz strefę wsparcia, od której niedawno kurs odbił się.

Na wykresie tygodniowym widzimy, że wybita została linia korekty, a strefy wsparcia są bardzo dokładnie respektowane. Wygląda na to, że po okresie korekcyjnym kurs powraca do wzrostów.

Dzisiaj jest ostatni dzień na „załapanie się” na dywidendę. Należy mieć akcje na zamknięciu sesji. Dywidenda wynosi 2,20 zł, a więc ok 4%. Dzień wypłaty to 27 czerwiec.

Tygodniowy rozkład dywidend: 9 – 13 czerwiec

Z pozostałych spółek wypłacających dywidendę znane są już daty ustalenia prawa, daty wypłaty i wysokość dywidendy dla następujących firm.

http://comparic.pl/listings/sezon-na-dywidende-dom-development/
  • Dom Development - dywidenda oraz analiza spółki Autor: Comparic.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 2,45% 159,00 2024-02-23 17:01:58