Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,41 zł , zmiana od tamtej pory: 58,92%

Dolar w przyszłym tygodniu po 5 zł. Asbis zarabia i płaci dywidendy w $$

Zgłoś do moderatora
Chyba jedyna spółka z GPW, która jeszcze w tym roku (XII) może zasilić wasz rachunek "żywym dolarem". Przynajmniej w ING zawsze dostawałem w "zielonych". Nie wiem jak w innych domach maklerskich. Chyba jedyny plus całego tego globalnego zawirowania. Do tego kurs niżej prawie o połowę niż przed rokiem, a przychody spadły tylko 15% . Zaczyna wyglądać na wielką okazję. O rekomendacji Amerykanów na 49 zł też należy pamiętać :
https://www.argusresearch.com/PDFDownloader3.aspx?id=MDAwMDAwOTY0OA==aAB0AHQAcAA6AC8ALwByAGUAcwBvAHUAcgBjAGUAcwAuAGEAcgBnAHUAcwByAGUAcwBlAGEAcgBjAGgALgBjAG8AbQAvAHIAZQBwAG8AcgB0AHMALwAwADAALwAwADAALwA1ADcALwA0ADIALwA4ADIALQA3ADkANgA0ADEAMwA1ADMALQAyAEYANgBBAC0ANAA4ADcARQAtAEEAQwA0ADkALQA0AEQAMwBEAEIAMQBDADQAOQA1ADIAMwAuAHAAZABmAA==
  • Dolar w przyszłym tygodniu po 5 zł. Asbis zarabia i płaci dywidendy w $$ Autor: ~Ozzy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -1,97% 22,90 2022-12-02 17:01:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.