Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,48 zł , zmiana od tamtej pory: 500,00%

Dokładnie tak jak pisałem: większe przychody=większe straty

Zgłoś do moderatora
Przychody w Q3 wzrosły o 114 tys. zł wobec Q3 2015 i zamiast 4 tys. zysku jest kilkadziesiąt tysięcy straty. Ta mikrospółka przestanie tracić pieniądze jak tylko przestanie cokolwiek robić - tu żadnego cudu nie będzie. Widać, że wzrost przychodów daje tylko większe straty. Jest dokładnie tak jak przewidywałem. Zatem pora na kolejną aktualizacje wyceny - KIERUNEK 30 GROSZY.

A już najbardziej zabawne to są sformułowania typu "Zarząd wyraża nadzieję ... " :-) Prawdopodobnie już jutro może być 3X groszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORPOSTA 6,67% 2,88 2021-10-26 14:17:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.