Forum Giełda +Dodaj wątek

Doinwestowanie

Zgłoś do moderatora
YELLOW HAT SA podwyższenie kapitału w spółce zależnej emitenta
Raport Bieżący nr 3/2014

Zarząd Yellow Hat S.A. (Emitent) w nawiązaniu do raportu EBI nr 16/2013 informuje, że dnia 19 lutego 2014 roku, w ramach realizacji Umowy Inwestycyjnej z dnia 2 sierpnia 2013 roku nastąpiło podwyższenie kapitału zakładowego spółki zależnej Emitenta Smart Publishing sp. z o.o.

Wszystkie nowo utworzone Udziały zostały objęte przez Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych Venture Capital SATUS (Inwestor) w zamian za wkład pieniężny w wysokości 550 000 zł. Dalsze dokapitalizowanie spółki Smart Publishing sp. z o.o. przez Inwestora będzie realizowane w kolejnych etapach inwestycji w ramach realizacji założeń Umowy Inwestycyjnej. W wyniku wskazanego powyżej podwyższenia kapitału zakładowego Emitent będzie posiadał 61,07% udziałów Smart Publishing sp. z o.o. zaś Inwestor będzie posiadał 38,93% udziałów Smart Publishing sp. z o.o.

Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 2 oraz § 3 ust. 2 pkt 3 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Więcej na: http://biznes.pap.pl i http://biznes.pap.pl/espi

kom ebi abs/


Depesza pochodzi z biznes.pap.pl z 19.02.2014 15:10
  • Doinwestowanie Autor: ~lap

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 9,09% 1,20 2023-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.