Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,74 zł , zmiana od tamtej pory: 11,23%

dodatkowe 2,5mn PLN za nieruchomość w Głogowie

Zgłoś do moderatora
Interferie ogłosiły własnie przetarg na sprzedaż budynku byłego hotelu w Głogowie, cena ok. 2,5mn PLN, czyli ok. 5% kapitalizacji, czego nie ma chyba w cenie na GPW;-)
  • dodatkowe 2,5mn PLN za nieruchomość w Głogowie Autor: ~lubinek7

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERFERI -3,26% 4,16 2021-09-20 14:17:37