Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,12 zł , zmiana od tamtej pory: 2,29%

Dodatkowe 15 mld zł ze sprzedaży uprawnień do emisji CO2

Zgłoś do moderatora
Polska z tytułu sprzedaży uprawnień do emisji CO2 otrzyma w tym roku nawet 25 mld złotych – wyliczają specjaliści. To blisko 15 mld więcej, niż zakładał rząd.

z tytułu sprzedaży uprawnień do emisji dwutlenku węgla, do budżetu państwa trafi nie 10,4 miliarda złotych – jak wyliczali rządzący, a aż 25 miliardów zł. Tego typu niedoszacowanie może mocno podratować budżet.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 0,30% 13,42 2022-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.