Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,92 zł , zmiana od tamtej pory: 28,32%

Dobrze jest.

Zgłoś do moderatora
Z tygodnia na tydzień obroty dzienne coraz większe. Widać cena wchodzi na poziomy gdzie więcej chętnych jest do odcinania strat lub minimalnych zysków.
Raport bardzo pozytywny, ostatnio nowe kontrakty. Wiele pozytywnych danych ze spółki poszło, a rynek tego jeszcze nie odzwierciedla. Dopiero zaczyna.
Ja tam stoję przy swoim. Widzę trend wzrostowy przed nami. Z trendem gramy to nie przegrywamy. Każdy sam decyduje i odpowiedzialność po stronie gracza. Więc panie pyra pretensje tylko do samego siebie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -1,37% 5,03 2023-02-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.