Forum Giełda +Dodaj wątek

Dobry papier w rekach leszczakow

Zgłoś do moderatora
Leszcze sprzedajcie juz wszystkie akcje bbi po to jest przeciez porazka ktos pierdnie a wy jestescie posrani przy nurkowaniu indeksu 0 1% w dol bbi idzie ok 4% jakas paronoja. LESZCZE NA POLE ORAC ZIEMIE prace sezonowe sie zaczynaja a nie na GPW grac
  • Dobry papier w rekach leszczakow Autor: ~pit bull

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IMPERA 2,47% 0,83 2019-12-12 16:12:51