Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,83 zł , zmiana od tamtej pory: 7,20%

Dobre zagranie??

Zgłoś do moderatora
W związku ze znacznym zwiększeniem zysku netto nie wydaje się logiczne podanie ceny nowej emisji po wynikach za 1Q?? Cena powinna wzrosnąć przez co cena nowej emisji też pójdzie w górę.

Jak by to była państwowa spółka to nie zdziwił bym się jak by była na poziomie 2 zł ale tutaj zaniżenie znacznie ceny emisji to rozwodnienie udziału prezesa za "parę zł".. to nie byłoby zbyt mądre. Raczej przed podaniem ceny emisyjnej w interesie zarządu jest możliwie jak największe zwiększenie wyceny spółki....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SUNEX -2,04% 6,25 2021-06-15 11:09:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.