Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: -7,30%

Dobre wieści na bankier.pl! Czytaliście?

Zgłoś do moderatora
CI Games: Nowa cześć gry "Sniper" sprzedaje się na Steam lepiej niż poprzednia
Nowa cześć serii gier "Sniper" sprzedaje się na platformie Steam lepiej od poprzedniej, natomiast sprzedaż cyfrowa na konsolach jest niższa - podał producent gier, CI Games, w raporcie kwartalnym.

Nowa gra CI Games, "Sniper Ghost Warrior Contracts", zadebiutowała 22 listopada na konsolach Xbox, PlayStation i komputerach PC.

"Największym kanałem dystrybucji cyfrowej dla spółki jest Steam i ten sam trend widoczny jest w przypadku 'Sniper Ghost Warrior Contracts'. Najnowsza gra w tym kanale sprzedaje się lepiej niż poprzednia część biorąc pod uwagę dzienną sprzedaż od dnia premiery do dnia 27.11.2019 (porównanie analogicznych okresów po premierach obu gier - PAP)" - napisano w raporcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -6,99% 0,82 2020-01-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.