Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,90 zł , zmiana od tamtej pory: 13,91%

Dobre info?:

Natknąłem się na bardzo ciekawy wpis o PRODUKCIE UNIKATOWYM MIANOWICIE NANOTECHNOLOGI ACREBITU. :„to dla myślących kilka uwag dotyczących tego gdzie można wykorzystać tę technologię. Wystarczy poczytać o zakażeniach szpitalnych . Ja wczoraj pogadałem ze znajomym specjalistą oraz pielęgniarką epidemiologiczną. I ciekawe rzeczy wyszły. Te śmieszne kryształki można użyć do produkcji lub pokrycia całej gamy sprzętu medycznego i nie tylko. W niektórych dziedzinach jak ortopedia, implanty naczyniowe podstawowe znaczenie mają zakażenia wewnątrzszpitalne i pooperacyjneKoszty leczenia powikłań są olbrzymie i jest to rynek o olbrzymim potencjale. Pokrycie powierzchni substancjami o działąniu bakteriostatycznym powoduje że bakterie się nie namnażają. I to wszystkie a nie wybiórczo. W związku z tym możliwości zastosowania są ogromne.I zdaje się że nasz Lauren nie będzie tego sprzedawał detalicznie tylko hurtowo do produkcji niektórych zastosowań. Podejrzewam że zaczną od spraw ewidentnych i będą mieć szybko coraz większe zamówienia. Pamiętajcie że producent danego sprzętu jeśli doda informację o nanocząsteczkach i nowoczesnej technologii ma większą szansę na sprzedaż i przewagę konkurencyjną. A na rynku medycznym konkurencja jest duża. I podejrzewam że to producenci będą zabiegać w Laurenie o wyłączność - która kosztuje.A zakup tego preparatu przez kogokolwiek wywoła euforię na rynku. Oczywiście nie od razu bo ludzie się na tym nie znają. Muszą dobrze pokojarzyć fakty i się z tymi nanocząsteczkami zapoznać. To nie jest tak proste jak sklep z maseczkami oraz hasło dawać dziada na widły. Wymaga to poświęcenia czasu.I to mnie cieszy że Lauren i Polymertech stały się firmami produkującymi i sprzedającymi półprodukty opatentowane z atestami z najwyższej półki technologicznej. Tak zaawansowane że większość osób nawet nie wie do czego służą.I zobaczywszy wczoraj o 12.00 zdjęcie kryształków oszalało z przerażenia krzycząc że zostali oszukani. Nie zostali. I tak myślę że jeśli poczytają co to jest jakie ma właściwości to zrozumieją więcej.Ja nie namawiam do kupna czy sprzedaży akcji Lauten czy Acrebit bo to jest spekulacja trochę. No może na Acrebit dużo mniej ale nie wiemy jak rynek zareaguje. Ale przynajmniej chcę żebyście zrozumieli trochę więcej czym się te firmy zajmują. To nie są strzelanki na komórkę tylko technologia z najwyższej półki.Nie wiem czy wiecie ile trwa uzyskanie Patentu - jest to rok dwa minimum. A atestu ? Podobnie.To co teraz dostaliśmy to są efekty wieloletniej pracy zespołu ludzi.Oni tego w styczniu nie wymyślili.W styczniu już się domyślali i zapewne dostali patent i czekali na atesty. Po wielu latach starania.I dlatego YOSHI wchodzi na giełdę bo wie co ma.te wszystkie wyceny mogą się okazać śmieszne bo jeśli te półprodukty znajdą masowe zastosowanie a jest to możliwe to kobtrakty mogą opiewać na dziesiątki milionów euro. I dlatego może członek RN Acrebit i Laurten kupił sonbie pakiet 13.000 akcji bo wie co to jest i przeczuwa że za te marne 13.000 akcji będzie miał dużo kasy za jakiś czas.Do czego można wykorzystać technologię opracowaną przez Polymertech · wszelkie powierzchnie, z którymi ma kontakt personel medyczny, w tym nawet klamki, uchwyty, dystrybutory środków i preparatów· stoliki, krzesła, blaty, wszelkiego typu powierzchnie z którymi ma kontakt personel medyczny· szafki do przechowywania sprzętu medycznego i leków· elementy inkubatorów do opieki nad wcześniakami· wszelkiego typu usztywnienia stosowane w ortopedii i traumatologii, gdzie problemem jest zachowanie higieny, np. ortezy· obudowy do środków np.dezynfekcynych· obudowy lamp na salach operacyjnych· obudowy sprzętu medycznego· panele sterujące sprzętu medycznego· wykonywane na zamówienie w technologii 3D różnego typu implanty gdzie problemem są zakażenia pooperacyjne· okulary ochronne, sprzęt ochronny w tym fartuchy· opakowanie leków· opakowania zbiorcze leków· opakowania transportowe sprzętu medycznego· wenflony i innego typu wkłucia zakładane na dłuższy czas· cewniki moczowe specjalne· implanty naczyniowe i cewniki zakładane do serca lub w kierunku serca· protezy naczyniowe które często wikłają się zakażeniami· olbrzymie zastosowanie w ortopedii zarówno na zewnątrz pacjenta jak i w postaci implantów· leczenie ran zwłaszcza trudnogojących się, opatrunki itd to wręcz podstawa.”
  • Dobre info?: Autor: ~Krzysiek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -1,99% 57,98 2020-12-03 17:04:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.