Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -7,07%
Jestem tutaj stałym akcjonariuszem, ale no nie oszukujmy się papier jest martwy, do kolejnych wyników kurs się będzie wahał miedzy 0,175 a 0,192. Na jakieś większe info nie mamy szans. Zostawiam sobie tutaj niewielki pakiet po 0,18gr a resztę wrzuciłem w PASSUSA, kupiłem spory pakiet po 48-49 zl teraz jestem 20% na plusie. Poniżej fundamenty tej spółki, które wyglądają na obiecujące

https://www.biznesradar.pl/wskazniki-rentownosci/PAS

Wygląda to bardzo dobrze, jedyny minus to płynność ale jako akcjonariusze MERLINA to chyba wszyscy jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

Odezwe się w tym wątku za tydzień lub dwa czy miałem racje czy nie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP -7,32% 0,17 2021-10-22 16:11:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.