Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,30 zł , zmiana od tamtej pory: -42,42%

Dobra informacja

Zgłoś do moderatora
Medico wraca do notowań ciągłych ale od 01.10 Sprawa jest pewna na 100% , KRS zatwierdził 25.06 (dziś espi )podwyższenie kapitału . Ale raport ten będzie dopiero mógł być uwzględniony przez GPW przy kwalifikacji do Nc alert pod koniec września i wtedy nie będzie już formalnie przesłanek dla Medico żeby być w Nc alert ,a tym samym w notowaniach w systemie FIX. Ponadto spółka podejmuje starania w trybie exemption o wcześniejsze zejście z Nc alert , ale czy GPW to uwzględni nie możemy mieć pewności . Jest jednak duża na to szansa ze nastąpi pozytywne rozpatrzenie tego wniosku i powrót do notowań ciągłych nastąpi szybciej niż 01.10 . Co jednak najważniejsze zejście jest pewne to tylko kwestia czasu - maks 3 miesiące .Dodam , ze to wynika z przepisów GPW . Medico jest już czyste.
  • Dobra informacja Autor: ~JM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 0,00% 1,90 2021-12-03 09:54:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.