Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,04 zł , zmiana od tamtej pory: -10,79%

Do znawcow tematu spekulacji w bankowosci.

Zgłoś do moderatora
Pytanie jest takie, czy warto wejsc na krotko w pozycje na ten tydzien ?
Spekulacyjnie wygląda nieźle, jak widać wig banki jakby nic z tego sobie nie robiły, że wyrok tsue moze cos zmienic nie ?
Jakby już wiedzieli, że będzie dla bankow korzystny, albo chociaż nie tak bolesny, inaczej, by spadało i nie mozna inaczej wytłumaczyc tych wzrostow. Np mbank 6% w pt ocb ? Moze jest tak, że rynek kupuje w tym momencie plotki, a po wuroku sprzeda fakty ? albo na odwrót ? Jak myślicie bedzie rosło ,spadnie, czy lepiej dac sobie chwilowo spokoj, bo wg mnie cos tu brzydko pachnie, i ci co juz cos wiedza, włąśnie już kupują. Jakieś pomysły ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 1,30% 35,72 2020-01-24 17:03:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.