Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,52 zł , zmiana od tamtej pory: 16,77%

Do wszystkich trolli

Zgłoś do moderatora
Generalnie siedzę na forum już od dłuższego czasu i wytłumaczę jak ono funkcjonuje.

Jak cena pekao spada do przedziału 52 - 50 zł nagle uaktywniają się trolle, którzy krzyczą i krzyczą żeby nie kupować bo akcje banku pekao to "śmieć", "nic nie warte", itp. Na prawdę można się w tym pogubić bo są na prawdę dobrzy w tym naganianiu i narzekaniu.

Jednak jak cena idzie do góry tak w przedziały 54 - 56 zł to nagle znowu się włączają i mówią żeby nie sprzedawać bo zaniża się kurs, żeby trzymać akcje itp.

Na początku można się w tym wszystkim pogubić jednak jak już się jest dłuższy czas na forum to widać że jest grupa osób, które nie chcą aby inni zarabiali jak sami kupują tanio i sprzedają drogo.

Dotyczy to również innych akcji z WIG20 - jak pko czy orlen. Są to modne akcje, którymi ciągle handluje się na giełdzie, i ludzie zarabiają po 5% miesięcznie na nich.

Ludzie, opamiętajcie się, chciwość, chęć zarobku nie może wam przysłonić tego że wszyscy jesteśmy ludźmi.

Bądźcie ludźmi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,86% 60,16 2020-11-26 13:07:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.