Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -29,23%

Do wszystkich sfrustrowanych wierzycieli nie mających akcji

Zgłoś do moderatora
Nie interesują nas wasze żale ani ile kasy jest wam winny Sfinks trzeba było nie dawać na krechę, nie musicie nam obrzydzac tej firmy, my tu jesteśmy żeby zarobić na akcjach i tylko to nas interesuje a nie czy Sfinks wam odda pieniądze, idźcie sobie jęczeć gdzieś indziej a nie na forum giełdowe. My kupiliśmy po 50gr i jak sprzedamy po 5zl to będziemy wielbić Pana Cacka latami i co tydzień zabierać rodzinę na klasyczną shoarme

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 0,88% 0,46 2021-07-28 15:13:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.