Forum Giełda +Dodaj wątek

Do wszystkich posiadaczy RACHUNKU CDM PKO SA

Zgłoś do moderatora
opiszę sytuację jaka mnie spotkała w tym biurze i innych użytkowników proszę o sprawdzenie
swoich HISTORII ZLECEŃ i TRANSAKCJI a mianowicie przechodzę do sedna sprawy .

Przeglądając historię zleceń zauważyłem że złożone prze zemnie zlecenie K które nie zostało zrealizowane po mimo tego CDM pobrał prowizje dotyczy to zleceń Kupna gdzie przed upływem terminu ważności nie zostało ANULOWANE przez składającego a zostało ANULOWANE automatycznie .

Przykład złożone zlecenie kupna PKO SA po 100 zł transakcja nie doszła skutku a termin ważności wygasł automatycznie. 1000 szt x 100 =100000zł x prowizja 0,39% ( 390 zł)
po mimo nie dojścia do transakcji prowizja POBRANA.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -1,54% 125,00 2017-10-20 17:02:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl