Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,16 zł , zmiana od tamtej pory: -1,57%

Do wszystkich co wieszczą bankructwo w związku z ceną gazu ...

Zgłoś do moderatora
Weźcie sobie otwórzcie wykres 5 letni i zobaczcie po ile był gaz na początku 2014 r. Skrócę wam te męki analityczne i powiem wam że cena w szczytowym okresie była przeszło 50 % droższa niż jest teraz, a kurs akcji azotów był w granicach 70 % wyżej niż jest teraz pomimo tego, że na papierze spółka miała mniej aktywów. To tyle w temacie. Kupuje się panikę, a sprzedaje panikę. Które z tych nastrojów bardziej pasuje wam do rynku gazu i waloru ATT?. Tyle w temacie, chcecie się podczepiać pod tłum to koniec końców zawsze stracicie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 1,38% 25,75 2020-11-25 17:00:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.