Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: 10,00%

Do Tomika i Wirka - Roman pokazał Wam figę na Impexmetalu

Zgłoś do moderatora
Co zwojowaliście na Impexmetalu - na ile Wam prawnicy wystawili faktury. Byliście mocni w "gębie" na forum. Tu też próbujecie wzniecać krucjatę przeciwko Jerzemu tak jak na Impexmetalu przeciwko Romanowi. Wasz płacz o zaniżeniu ceny o 50% został przez KNF wyśmiany. Na JHM dostaniecie więcej niż 50% bo dostaniecie 1,60 zł a chcieliście 2,50, co daje aż 64%. A mówiłem, prosiłem, zachęcałem żeby brać akcje MRB za akcje JHM a teraz tylko możecie patrzeć jak MRB będzie szło powoli w górę.
Tomik przypomnę Ci jeden z Twoich wpisów:
Dnia 2019-08-08 o godz. 12:06 ~Tomik napisał(a):
> jak ci przymusowo wykupią mieszkanie za połowę wartości to możesz się w nim zabarykadować, żeby cię nie ruszyli.
> a tu akcje znikają ci z rachunku i nic nie zrobisz. ciesz się, jeśli przyjdzie jakakolwiek kasa.
> jaka władza takie prawo.
> A swoją drogą ja podejrzewam, że Romuś ma klienta na Impexmetal. Dlatego chciał się nas pozbyć.

Tu masz przynajmniej zagwarantowaną cenę 1,60 i że kasa wpłynie Ci na rachunek lada dzień.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.