Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,30 zł , zmiana od tamtej pory: 5,57%

Do starej gwardii

Zgłoś do moderatora
Przemyślenia kieruję to osób które są XTB od dawna i planują pozostać. Czy pamiętacie czasy, gdy kurs oscylował poniżej 4zł, ze spółki spływały pozytywne informacje, nadzieje rosły, widzieliśmy potencjał lecz długo nie miało to przełożenia na kurs? Ja pamiętam ten czas i wspominam z nostalgią. Rotowałem kapitałem osiągając spore zyski, ale gdybym mógł cofnąć czas, mając świadomość że moje przeczucie jest słuszne kupiłbym więcej akcji XTB

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 0,00% 34,10 2023-11-28 17:03:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.