Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,29 zł , zmiana od tamtej pory: 188,84%

Do sprzedających

Zgłoś do moderatora
Halo sprzedający! Co wy macie w głowie?
 
Myślicie, że zainteresowanie usługami Providenta w Polsce spadło (tylko to by uzsadniało ostatnią przecenę)?

To polecam sobie skorzystać z darmowego i ogólnodostępnego narzędzia:
https://trends.google.com/trends/explore?date=all&geo=PL&q=provident

Zainteresowanie Providentem na historycznym poziomie, skorygowanym przez COVID, ale od czerwca widać duże wybicie i powrót do trendu. III kwartał będzie już sporym zaskoczeniem dla sprzedających. Będziecie odkupować po wycenie sprzed COVID?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 0,00% 6,60 2021-04-21 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.