Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

do Sedzia SN

Zgłoś do moderatora
Sz P sadze ze ma pan sporo wiedzy prawniczej wiec proszę pana o z redagowanie wniosku do obowiązku udzielenia informacji biernej(na wniosek) zostala tu popelnona korupcja która w swojej definicji stwierdza ze nie tylko lapowka ale również psucie obyczajow i moralności przez urzednikow wskazuje na karalny aspekt .Należy również zwrocic uwagę na czas w tej sprawie który powoduje szkody o charakterze majątkowy i nie majątkowym(podobno jest na to paragraf)Jak tylko ktoś lub SzP to zredaguje i przekaze to w poscie to obiecuje wszystkim ze taki wniosek wysle do knf pod warunkiem ze oni również maja obowiąże udzielenia informacj na wniosek. Z powazaniem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.