Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,86 zł , zmiana od tamtej pory: -16,47%
Cześć,
Kupowałeś coś ostatnio? bo na początku września pisałeś o większych zakupach, chyba po 10, ale z tego pamiętam to coś tam po drodze trochę podebrałeś.
Ostatnio to chyba jest coraz większe wyczekiwanie na to co zrobi BFG + wyniki IDEA, bo na zleceniach czy to K czy S to słabo jest (widzę po 5 ofert) : ani kupić ani sprzedać większej ilości, bo to co jest to nawet już nie jest warzywniak.
Gdzie te czasy kiedy tu latały setki dziesiątki tysięcy w pojedynczych zleceniach.
Tu już nawet drobnica przestała się okładać akcjami po głowie....
Marazm straszny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -2,05% 0,71 2020-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.