Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: 26,44%

do przemyślenia

Zgłoś do moderatora
Jak powiedział kiedyś znany inwestor Howard Marks: „papier zawsze może być tańszy, dopóki jego cena nie dojdzie do zera”. Należy pamiętać, że w dołek niezwykle trudno trafić. To oznacza, że lepiej zacząć akumulację papieru, gdy ma on jeszcze status „spadającego noża”. Jeśli bowiem poczekamy do chwili, w której kurz opada, a „spadający nóż” zmienia się w dynamicznie rosnącą spółkę, gwiazdę parkietu, zaczynamy konkurować o zakup z innymi inwestorami. Wtedy lepiej już mieć walor w portfelu. „Jeśli chcesz być dobrym inwestorem w wartość, to musisz opanować sztukę bezpiecznego łapania spadającego noża” – podsumowuje Vishal Khandelwal.

Tylko z reguły dowiadujemy się kiedy skończył się dołek po fakcie. Kombinujcie :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 1,85% 1,10 2019-02-15 17:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl