Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: -7,95%
Prezesie, bez jaj. Sytuacji z uruchomieniem drukarni w Danksie nikt przewidzieć nie mógł. Zostań na forum. Wsród wszechobecnego szamba na forum bankiera rzadko jest możliwość przeczytania merytorycznych wpisów. A Twoje takie były. Ty jesteś tu potrzebny. Sam wiele nauczyłam się od Ciebie w kwestii analizy fundamentalnej. Czy twoje wpisy w znaczacy sposób wpływały na kurs akcji. Z całym szcunkiem do Ciebie ale takiej mocy chyba nie posiadasz ;) Teraz przykład. Polecałeś ONICO, że spółka perspektywiczna i rzeczywiście kurs zaczął rosnąć. Ale czy pod wpływem twoich wpisów? Nie, z powodu świetnych wyników. Przykładów można mnożyć. A teksty że twoje komentarze w realny sposób mogą wpłynąć na kurs akcji uważam za lekką przesadę. Nie czytajcie zatem rekomendacji publikowanych przez biura maklerskie, bo wpływają na kurs akcji. To co moze zakazać ich publikacji?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 5,59% 0,72 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.