Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,34 zł , zmiana od tamtej pory: 0,27%

do podróby kapitalizacja ZEPAK to jeden blok na biomasę w Koninie

Zgłoś do moderatora
a gdzie reszta ,cały ZEPAK z Pątnowem II i 4-6 blokami Pątnów plus niby zamknięty Adamów , kopalnie , PAK Volt , 400 milionów rynek mocy i 600 milionów KDT gotówka w kasach (ok.400 milionów , to 30 PLN /sztuka , a że grubasy się bawią między sobą - kiedyś kasę trzeba będzie wypłacić bo się nią uduszą już za rok , 8 PLN dywidendy w 4 lata , tylko drobni tych akcji już nie będą mieli - pozostanie solorz i tfi , jak solorzowi będzie potrzebna kasa sprzeda po 30 /szt tyle w temacie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -0,27% 7,36 2019-12-06 17:01:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.