Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,48 zł , zmiana od tamtej pory: -37,83%

Do Pele i WTC

Zgłoś do moderatora
Panowie nie poddałem się,jestem z Wami na forum i czytam posty.Akcje JSW posiadam.Fakt Niemiecki gdzieś zaginął lub przestał się udzielać na forum.Zawsze było z nim raźniej.Umawialismy się po jego przyjeździe z DE na spotkanie we Wrocławiu ale jak sami widzicie kontakt się urwał,nie pisze postów.Byc moze chodzi o zakład z Marta i Niemiecki przestał pisac.Moze jest też tak,że czyta posty ale się nie udziela.Liczyl,że kurs będzie 90 ale jak sami widzicie jest 60.Pisal,że fundamenty JSW mocne ale nie przełożyło się to na kurs,przynajmniej na ten moment.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JSW -2,89% 37,60 2022-09-23 17:04:32