Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -39,33%

Do NWZA 28.12.221r bedą PRZEWAĆ by odebrać wcześniej sprzedane

Dnia 2021-12-04 o godz. 10:08 ~NO_to_czekamy napisał(a):
> Chciało się zarobku--BYŁ ale mały bo sprzedaliście wcześniej., a teraz WŁASNE PRZEWALACIE
>
> CIERPLIWI będą mieli zarobek DUŻY
>
> .Dlaczego zakupiłem i dokupywałem LPS ?????
> ............................
>
> Zaczęło się na TAK od objęcia seri H , ...............po czasie to wyczytałem, bo na FORUM o tym była CISZA.......
>
> ttps://www.bankier.pl/wiadomosc/LAUREN-PESO-POLSKA-Zakonczenie-subskrypcji-akcji-serii-H-8067272.html
>
> ........////////////
> 5.Liczba akcji, która została przydzielona w ramach przeprowadzonej subskrypcji:
>
> Akcje Serii H zostały objęte w wyniku subskrypcji prywatnej, wobec czego nie składano zapisów na akcje. W ramach subskrypcji prywatnej zostało objętych 2.000.000 Akcji Serii H, o wartości nominalnej 0,01 zł (jeden grosz) za jedną akcję.
>
> 6.Cena, po jakiej akcje były obejmowane:
>
> Akcje Serii H były obejmowanie po cenie emisyjnej równej 0,35 zł za jedną akcję.
>
> 6a. Opis sposobu opłacenia akcji:
>
> Akcje Serii H zostały w całości opłacone gotówką.
>
> ........................................................../////////////////
>
> Proszę zobaczyć WŁADZE w LPS.... 09.02.2021r.Prezes Tabor koniec Prezesury... a od 10.02.2021 rozpoczęcie substrikcji seri H i objecie 2mil szt po 35gr.. tz Ktoś już wówczas zaczęli PRZEJMOWAĆ....................
>
> Ile było postów na forum ze wywala Pan Tabor ..PREZES. itd.
>
> Raz zszedł w Styczniu 2021r. nie podawał ze przekroczył 5 %
>
> ale podał znów że zszedł poniżej 5%.....komunikat podano 22.09.2021r o godz 13/07 w czasie sesji
>
> https://www.bankier.pl/wiadomosc/LAUREN-PESO-POLSKA-S-A-Zmiana-stanu-posiadania-8192247.html
>
> Po co ?????żeby odebrać zbić WZROSTY.
>
> ..........................................
>
> Obecnie nowe akcję będą liczone po 0,28zł ,a WY zastraszacie i chcecie kupić za kilka groszy. Przewalać to możecie dziś , a po WALNYM 28.12.2021r . jaka będzie CENA??????
>
> POŁĄCZENIE jest zamykane ............, NWZA 28.12.2021r
>
> OBECNIE decyzję na sprzedaż części pakietu moich akcji ustawiam na WIOSNĘ 2022r, a resztę trzymam na EMERYTURĘ.
>
> Wówczas CENA nie będzie nie 1 zł tylko pow 2 zł.
>
> Pewności CAŁKOWITEJ nabrałem i dobrałem jak zobaczyłem wpisy w KRS
>
> >LAUREN PESO POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA (KRS 0000347438)
> > 9 września 2021 - MSiG nr 175/2021 - WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO - Kolejne - Spółki akcyjne
> > W dniu 31 sierpnia 2021 r. dokonano wpisu nr 42 do rejestru KRS modyfikując zawartość rubryki Wzmianki o złożonych dokumentach trzeciego działu KRS.
> > 9 września 2021 - MSiG nr 175/2021 - WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO - Kolejne - Spółki akcyjne
> > W dniu 31 sierpnia 2021 r. dokonano wpisu nr 41 do rejestru KRS modyfikując zawartość rubryki Wzmianki o złożonych dokumentach trzeciego działu KRS.
> > W dniu 31 sierpnia 2021 r. dokonano wpisu nr 40 do rejestru KRS modyfikując zawartość rubryki Wzmianki o złożonych dokumentach trzeciego działu KRS.
> > W dniu 31 sierpnia 2021 r. dokonano wpisu nr 39 do rejestru KRS modyfikując zawartość rubryki Wzmianki o złożonych dokumentach trzeciego działu KRS.
>
> DLATEGO BYŁEM PEWIEN ŻE POŁĄCZENIE BĘDZIE
>
> Na WALNE 28.12.2021r oczywiście POJADĘ , mam akcję to mam GŁOS...nie pomotacie.
>
> Pozdrowienia od NO

SZKODA tylko zaplaconej prowizji

Do LPS też WEJDĄ., jak do YOSHI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 1,11% 0,07 2022-05-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.