Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,60 zł , zmiana od tamtej pory: 2,78%

do normalnych

Zgłoś do moderatora
Każdy racjonalnie myślący inwestor wie, że przy dzisiejszych wycenach spółek na GPW jest wiele tych które mają dużą szansę na zarobek. Wystarczy nawet popatrzeć na rekomendacje. Wiele ma prognozowaną stopę wzrostu na poziomie nawet 50 % a niech to będzie i nawet 10 - 20 % to i tak lepsze to niż hazard tutaj. Tak inaczej tego nazwać nie można. Dobrze zarabiać można tylko na spółkach które sa fundamentalne silne a na to składa się wiele czynników. Zarząd, sytuacja rynkowa, perspektywy rozwoju, stan finansów. Tutaj póki co mamy totalny bałagan, pustą kasę, zobowiązania. Trochę ryzykowny temat. Jasne można się tanio obkupić ale tak samo gadano przy 50, 25, 15, 10, 5 i nawet teraz. Kto da gwarancję, że nie spadnie to na grosze?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH 2,78% 3,70 2021-01-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.