Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,97 zł , zmiana od tamtej pory: -4,71%

Do Kunegundy

Zgłoś do moderatora
Dobry samarytaninie. Dbasz o nasze pieniądze? Skoro spółka wg Ciebie to dno to co tutaj robisz? Poszukaj sobie dobrych spółek o na nich się skoncenteuj. Nikt rozsądny nie założy że piszesz 10 poatów dziennie na temat IGN bo zależy Ci na naszym portfelu.
  • Do Kunegundy Autor: ~Kris

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INNOGENE 0,00% 9,50 2021-12-08 15:27:59