Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,12 zł , zmiana od tamtej pory: -2,12%

Do końca q2 powinno sprzedać się 1 milion GR

Zgłoś do moderatora
Luźne wyliczenia na podstawie odpowiedzi z dzisiejszego chata z prezesem AIG:

"smieciowymail24: Czy pojawi się informacja o obniżeniu prowizji Steam za odpowiednio wysoką sprzedaż Ghostrunner? 
Piotr Żygadło: Według naszych szacunków, na podstawie posiadanych informacji, nie wcześniej niż po kolejnej promocji, która najprawdopodobniej będzie w czerwcu."

Gdzieś mignął mi schemat, że GR sprzedał się w stosunku około 50:50 PC - konsole. Jeśli do tej pory zarobił niecałe 7 milionów to połowa przypada na Steam, który obniża prowizje po przekroczeniu 10 milionów przychodu. 3,5 miliona dolarów + 30% prowizji = 4,5 miliona. Czyli liczą na przychód ze Steam w okolicy 5,5 miliona dolarów .Jeśli założymy podobną sprzedaż na konsole to przychód za q1+q2 2021 > q4 2020.
Pomimo promocji sięgających - 50% na GR, zarobią więcej, a to oznacza sprzedaż za q1+q2 wiekszą niż 482tyś szt. za q4 2020.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 0,00% 5,99 2021-09-17 16:45:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.