Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,79%

do konca marca 1000%?!! !.!

Zgłoś do moderatora
PolySlash! https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=POLYSLASH Dlaczego?
Tylko 2mln akcji, 48% Free Float. Premiera nowej gry juz 25,03,2021!! Przy sprzedanych tylko 100tys kopii c/z = ok 5! Przy 1mln c/z = ok 0,5!!!! Przypomina Ci to cos??!.!
CreepyJar! Sytuacja jest identyczna!! Nie wierz mi, sprawdz sam!
  • do konca marca 1000%?!! !.! Autor: ~SprawdzTo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,54% 43,34 2021-04-21 17:00:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.