Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

do kenaj52, xxx i Innych mających dużą wiedzę w temacie

Zgłoś do moderatora
ponieważ opieram się na Waszej wiedzy chcę zapytać o Wasze zdanie na rozwianie moich podejrzeń dziwny przypadek ,,zniknięcia,, z tej spółki 10 milionów kilka lat temu / 2018 lub 2019/, bo jakoś tak ten fakt pasuje w czasie do powstania grupki akcjonariuszy, którzy nie chcieli już dopuścić do powiększenia swego kręgu nowych chętnych i nabór został szybko zamknięty... bo co??? odpwiedzcie sobie sami . Przecież im więcej byłoby chętnych do walki o swoje pieniądze, tym łatwiej byłoby można opłacić dodatkowego adwokata ale ta grupka wyrażnie tego nie chce bo sprawa za bardzo nabrałaby rozgłosu?? Ich przedstaiciel jest wyjątkowo oszczędny w informacjach na tym forum, a może chodzi o zniechęcenie nas do tej sprawy i zapomnienie? Czas leczy rany...Upadła sprawa powstania PAH2 bo wystarczy tamta grupka??? hahahaaa . Poza tym Hawe dysponująca ogromną siecią światłowodu jest CZYM? deficytową spółką której prezes lekceważy Prokuraturę i Sąd oraz pozostałych Akcjonariuszy Ktoś nam robi koło pióra, niestety. pozdrawiam wszystkich trzeżwo myślących i zachęcam do działania

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.