Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Do Johnny-Markusa-MAŁECKIEGO

Zgłoś do moderatora
Już wiemy w czym jesteś panie Małecki lepszy od BLG - w przejmowaniu inicjatywy we wzburzonym tłumie i w używaniu forów żeby ją pod różnymi nickami podtrzymywać i atakować BLG, pomstować, oskarżać, zakuwać go w kajdanki, wkładac do trumny, modlić się o śmierć itd doprowadzając ten tłum wraz z rozwrzeszczanymi towarzyszami do białej gorączki - to tylko kilka wyjętych z poprzednich wątkow inwektyw w celu "Jak podburzyć tłum" -> "Jak zostać prezesem" -> "jak zmusić BLG do uległości" co najbardziej prawdopodobne.

Mimo swoich katastrofalnych wad osobowości oraz braku wykształcenia - co nie pozwala na rzeczowe dokonywanie ocen rzeczywistości - pod tym względem niezła taktyka bo już 3 lata temu zatkała usta wszystkim co mają wątpliwości, no bo jak tu stawać w obronie "złodzieja i bandyty" w dodatku gdy ma wiele za uszami a wszyscy po prostu chorzy od czekania? Zakrzyczą, sponiewierają, pobiją, obrażą. Po prostu była C I S Z A !!
Ale trafiłeś panie MAŁECKI kosą na kamień, jest nas tu na szczęście kilku, przynajmniej mamy drugi punkt widzenia..
Ale dobrze, im więcej piszesz Johnny-Markus_MAŁECKI, tym więcej bredni i zakamarków osobowości z twoich wpisów wyłazi jako przewodniczącego organizacji akcjonariuszy mniejszościowych.

PS: uprasza się o nie kierowanie kolejnej serii gróźb i pomstowań pod adresem BLG, poczekajmy do grudnia (l i n k), PAM ->na NWZA sobie wybierzecie swojego prezesa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.