Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,86 zł , zmiana od tamtej pory: -6,11%
To może spaść? Jak myślicie? Aby tak sentyment na spółce się zmienił. Że to najgorsza spółka na gpw.. 22 zł czy naprawdę 10 zł jest możliwe? Czytałem tą rekomendacje boś i, myślicie że była. Wydana po to by ktoś mógł upłynnić te akcję? Tyle pytań,... Jak myślicie co nam da poniedziałek.....
Ja się zastanawiam nad wejściem .... Ktoś wchodził w piątek?
  • Do ilu Autor: ~Dzbanek
  • Re: Do ilu Autor: ~majorko
  • Re: Do ilu Autor: ~Jerzy
  • Re: Do ilu Autor: ~Wiem
  • Re: Do ilu Autor: ~GENXONEpo140
  • Re: Do ilu Autor: ~Troll

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 0,17% 24,28 2021-10-15 16:49:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.