Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,04 zł , zmiana od tamtej pory: -31,52%

Do Fritsla, Ciekawy

Zgłoś do moderatora
Jakie zakupy poczynione u was? ja dokupiłem i ciagle dokupuje CCC, dziś wpada mi dywidenda z Asibis i robię kolejny zakup, u mnie w portfelu rośnie ta spółka :))))
Ciekawy gdzie widzisz dno w gamedev? TSG wyglada zawaliscie, CDprojekt? Ależ dywidenda -powala :))))
Pozdrawiam i szkoda ze nie można pogadać o spółeczkach na PKN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE 7,07% 8,93 2022-10-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.