Forum Giełda +Dodaj wątek

Do akcjonariuszy z forum..

obecnie mamy sytuacje ze kurs jest uwalany przez Monike M. ktora zeszla ponizej 5 % i juz nie musi informowac o sprzedazy akcji. Nie wiem ile jej jeszcze zostalo ale mysle ze jej sprzedaz przy takiej plynnosci i braku popytu przyczyni sie do spadku kursu w okolice 50 gr. Nie wiem jak wy ale ja tutaj mam troche kasy i napewno nie mam zamiaru sprzedawac po takich cenach bo duzo by mi nie zostalo-sr cena zakupu 6,10 zł. A nie mam zamiaru usredniac bo nie wiadomo jak dlugo potrwa tutaj taka sytuacja. I dlatego raz za czas pisze emaile do IPODS i Poznania co o tym wszystkim mysle...przecierz rynek nie pociagnie kursu w gore chyba ze pokazali by zyski np 2-3 mln ale sie na to nie zanosi!!!!!!!!!!!!!!! Jedynie ratunek w glownych akcjonariuszach czyli zarzad i poznan. Wiem ze naiwne takie pisanie do nich ale niech wiedza ze ludzie sie wkurzaja itp. Zaproponowalem zarzadowi nawet zeby zaczeli skup akcji to mi zarzad odpisal ze WZA musialo by podjac taka uchwale. Wiec niech podejma i oddadza ludzia kase!!!!!!!!!!!! Pisal mi jeden z prezesow ze dla nich tez kurs nie pokazuje fundamentow to napisalem zeby cos z tym zrobili. Przecierz tez sa akcjonariuszami!!!!!!!!!!!!! Prosba do was o podobne naciskanie poznania i zarzadu....niech wiedza!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obecna kapitalizacja to 900 tys zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za chwilke bedzie pewnie duzo mniej.....ech...

pozdrawiam wytrwalych

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS -2,80% 0,21 2020-06-05 14:41:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.