Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: -8,38%

do akcjonariuszy a nie trolli szczęsnego

Zgłoś do moderatora
To mój pierwszy komentarz ale nie da się już patrzeć jak gnoicie firmę na tym forum...
Jak chcecie, aby akcje KCI SA poszły do góry, gdy cały czas szczujecie na spółkę i jego głównego, dominującego akcjonariusza?
GH ją stworzył i prowadzi od ponad 15 lat.
Szczesny, wciąż mieszkający z rodzicami, od ponad 7 lat opowiada bajki i wzywa do krucjaty. I zdaje się nieźle zarabia na jeleniach, którzy dają mu się wodzić za nos.
To giełda, a nie bijatyka w remizie po pijanemu! Wymyślacie coraz to nowe oszczerstwa i je kolportujecie, czy dzięki temu kiedykolwiek jakieś akcje poszły do góry?
Swoimi działaniami szkodzicie wszystkim mniejszościowym akcjonariuszom! Wstyd i żenada!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,00% 0,68 2020-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.