Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -21,05%
Jak trafisz w sedno i nie ma żadnych argumentów to tak jest- jesteś trolem. Ale ta zorganizowana aktywność coś oznacza- walor będzie dalej grany. jest teraz przebieranie nóżkami bo mało czasu a ulica nie chce oddawać. Szkoda się pałować na tym forum. Co do tego pospolitego ruszenia to pomijam fakt 170 PLN, (to działalność maklerska?, doradztwo inwestycyjne? ochrona mienia? działalność charytatywna? ciekawe jak to fakturują)  ale sama forma działania wygląda na to co określiłeś i nazwałeś dokładnie. Natomiast te pomówienia i ten hejt... to można bardzo szybko ukrócić.

Generalnie to co chciałem wiedzieć wiem, dalsza polemika tutaj nie ma sensu. Walor będzie dalej grany. Pozdrawiam wszystkich i Radosnych Świąt Wielkanocnych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.