Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  188,78 zł , zmiana od tamtej pory: -38,09%

do ~3ntdan3nt

Zgłoś do moderatora
Tak tak trolu ty masz akcje buchahchha. Masz do odkupu 8% na krótkich zgodnie z ortexem. Oficjalnie w knf masz ponad 3%. Połowę akcji ma zarząd który nie sprzeda więc fundusze odkupując akcje na bank będą sami mocno windować cenę. w styczniu 2021 mieliśmy tego przykład gdzie w tydzień akcje z 230 poszybowały na 375zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,86% 116,88 2022-05-19 17:02:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.