Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,40 zł , zmiana od tamtej pory: 34,78%

Do 20 zł zostało w arkuszu ok. 20 000 akcji.

Zgłoś do moderatora
Podaż już prawie całkowicie zanikła. Arkusz zleceń na sprzedaży bardzo skromny. Do ceny 20 zł w arkuszu tylko 20 000 akcji. W całym arkuszu na sprzedaży do 35 zł zostało ok. 32 000 akcji. Jestem bardzo ciekawy ile akcji zostało jeszcze w rękach drobnych inwestorów. Ile jest już ulokowane w mocnych rękach, które niebawem pokażą swoją siłę?
W przyszłym tygodniu się dowiemy, czy jeszcze będziemy musieli troszkę poczekać? Skup średnio 2000-3000 akcji dziennie z rynku wskazywałby na czas do wakacji. Chyba, że skup ruszy agresywniej po 5 000 - 7 000 akcji. Zobaczymy, robi się coraz ciekawiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY 3,33% 24,80 2021-07-23 16:42:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.