Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,95 zł , zmiana od tamtej pory: 19,17%

DM po trzech kwartałach 479,8 mln zł zysku netto

Zgłoś do moderatora
Domy maklerskie wypracowały w okresie I-III kwartału 2020 r. 479,8 mln zł zysku netto, podczas gdy rok wcześniej miały 4,4 mln zł straty netto - wynika z kwartalnych danych KNF

Źródło: strefainwestorow
  • DM po trzech kwartałach 479,8 mln zł zysku netto Autor: ~InfoMan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 2,02% 20,20 2021-01-19 17:03:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.