Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,60 zł , zmiana od tamtej pory: -23,86%

DM BOŚ rekomendacja Kupuj cena 54pln

Zgłoś do moderatora
W przypadku Grupy Azoty zarówno rekomendacja "kupuj", jak i wycena (54,20 zł) pozostały bez zmian.
"Oczekujemy, że skonsolidowana EBITDA Azotów powinna się ustabilizować w przyszłym roku na poziomie 1,5 mld zł. W efekcie mnożniki wyceny P/E i EV/EBITDA znajdą się na niewymagającym poziomie odpowiednio 7,0x i 3,6x w 2020" - napisał Prokopiuk.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 0,43% 23,30 2020-09-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.