Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,00 zł , zmiana od tamtej pory: -44,23%

DM BOŚ podniósł rekomendację Sanoka do "kupuj"

Zgłoś do moderatora
Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 6 maja, podwyższyli rekomendację dla Sanok Rubber Company do "kupuj" z "trzymaj" poprzednio, podnosząc jednocześnie wycenę akcji spółki do 26,6 zł z 24,4 zł.
Raport wydano przy kursie 22,1 zł, a w piątek o godz. 9.30 sięga on 26 zł.

Zdaniem DM BOŚ, Sanok należy do beneficjentów utrzymującego się ożywienia globalnego popytu w kształcie litery V na rynku motoryzacyjnym. Według autora raportu, Tomasza Rodaka, utrzymujący się silny popyt w branży motoryzacyjnej - w połączeniu z ożywieniem polskiego sektora budowlanego - powinien sprzyjać wynikom finansowym Sanoka w nadchodzących kwartałach.

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/39266244,dm-bos-podniosl-rekomendacje-sanoka-do-kupuj 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,82% 14,50 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.