Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  311,00 zł , zmiana od tamtej pory: 147,27%

DM BOŚ: Neuca z podniesioną wyceną akcji oraz podtrzymanym “kupuj”

Zgłoś do moderatora
Wtorkowa sesja handlowa przynosi na rynek kolejną rekomendację Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska (DM BOŚ). Tym razem zgodnie z opublikowanym raportem, DM podnosi wycenę akcji spółki Neuca z poprzedniego poziomu 290 zł do 333,5 zł za akcję. Jednocześnie analitycy utrzymują rekomendację “kupuj”. Spółka podczas dzisiejszej sesji halowej utrzymuje się na poziomie 311 zł nadal kontynuując tendencję wzrostową.

DM BOŚ podczas dzisiejszej sesji handlowej podaje, zgodnie z raportem – że zmieniona została cena docelowa dla spółki Neuca, zajmującej się dystrybucją wyrobów farmaceutycznych. Spółka we wcześniejszych raportach Domu Maklerskiego posiadała wycenę akcji na poziomie 290 zł, jednak w tym momencie został ten próg podniesiony o...

link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA -0,39% 769,00 2022-07-07 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.