Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,62 zł , zmiana od tamtej pory: -40,88%

DM Banku BPS wyznaczył cenę docelową Protektora na 4,6 zł

Zgłoś do moderatora
"Największe szanse rozpoznajemy w cyfrowej transformacji organizacji (CRM, platformy B2B, B2C), wejściu na nowe rynki z nowymi, konkurencyjnymi produktami oraz możliwych do osiągnięcia synergiach dzięki reorganizacji wewnątrz Grupy. Wśród potencjalnych zagrożeń dla wartości Spółki widzimy spowolnienie koniunktury gospodarczej w związku z pandemią wśród wielu klientów firmy m.in. branża HoReCa" - podano w raporcie.


"Do wyceny Protektor SA podchodzimy konserwatywnie ustalając cenę docelową na poziomie 4,6 zł, co stanowi premię w stosunku do obecnej ceny rynkowej (3,62 zł) na poziomie 27,1 proc. widząc duże szanse na poprawę wyników, która o ile nastąpi, będzie silnym katalizatorem do dalszych wzrostów notowań" - dodano.


Materiał został opracowany przez Dom Maklerski Banku BPS na zlecenie GPW w ramach Giełdowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego.


Autorami raportu, którego pierwsze udostępnienie nastąpiło 7 września o godz. 22.15, są Tomasz Czarnecki i Artur Wizner.

https://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/3156740,dm-banku-bps-wyznaczyl-cene-docelowa-protektora-na-4-6-zl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -1,83% 2,14 2023-03-24 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.